۴ نکته برای انتخاب دندان‌پزشک زیبایی

4 نکته برای انتخاب دندان‌پزشک زیبایی
دسته: مجله دندانپزشکی نظرات: 0 0 تاریخ انتشار: خرداد ۱۱, ۱۳۹۸

۴ نکته برای انتخاب دندان‌پزشک زیبایی

احتمالاً هر بار به فکر بلیچینگ، ارتودنسی یا اصلاح طرح لبخند در مطب دندان‌پزشک زیبایی می‌افتید به‌سرعت پشیمان می‌شوید چون فکر می‌کنید که این خدمات فقط برای افراد بسیار ثروتمند یا سلبریتی‌های محبوبتان است. خوشبختانه، دندانپزشکی زیبایی هیچ‌وقت به اندازه امروز مقرون‌به‌صرفه نبوده است. افزایش محبوبیت دندانپزشکی زیبایی، تقاضا برای این خدمات و متخصصان بامهارتی که این خدمات را ارائه می‌دهند را افزایش داده است. در عین حال، پیدا کردن دندان‌پزشک زیبایی مناسب کار راحتی نیست. در این مطلب به چند معیار اصلی برای انتخاب دندان‌پزشک زیبایی خوب اشاره می‌کنیم.

۱- عضویت حرفه‌ای و گذراندن دوره‌های تخصصی

همه دندان‌پزشکان در دوره دکتری، کمی آموزش دندانپزشکی زیبایی هم می‌بینند اما شرکت در دوره‌های تخصصی دیگر به عهده خود دندان‌پزشک است. شما حتماً باید از دندان‌پزشکتان بپرسید که چه دوره‌های آموزش تخصصی را دیده است و چه تجربیاتی در این زمینه دارد. عضویت حرفه‌ای در انجمن‌های دندانپزشکی زیبایی، یکی دیگر از معیارهای تخصص دندان‌پزشک در این زمینه است.

۲- خدماتی که ارائه می‌شود

قبل از اینکه یک برنامه درمانی زیبایی را شروع کنید، حتماً مطمئن شوید که دندان‌پزشکتان همه خدمات لازم و ضروری را شخصاً ارائه می‌دهد. اگر برای تکمیل برنامه درمانی زیبایی‌تان مجبور شوید به متخصص دیگری مراجعه کنید ممکن است چند هفته برنامه درمانی‌تان طولانی‌تر شود.

۳- عکس‌های قبل و بعد بیماران واقعی

اگر می‌خواهید نتایج احتمالی خدمات دندانپزشکی زیبایی دندان‌پزشک خاصی را ببینید حتماً از او بخواهید که نمونه‌های کارهای قبلی‌اش را در اختیارتان قرار دهد. اکثر دندان‌پزشکان، عکس‌های قبل و بعد لبخند بیمارانشان را نگه می‌دارند و شما می‌توانید دقیقاً مشاهده کنید که چه اتفاقی قرار است برایتان بیفتد.

بنر روش‌های طراحی لبخند

۴- نظرات بیماران

همه دندان‌پزشکان خوب مدعی‌اند که سرآمد این رشته تخصصی هستند اما فقط بیمارانشان می‌توانند نظر واقعی را درباره آن‌ها ابراز کنند. اکثر مطب‌های دندانپزشکی، نظرات بیماران را روی وب‌سایتشان منتشر می‌کنند امّا اگر این‌گونه نبود، می‌توان بازخوردهایی را از بیماران در وب‌سایت‌های دیگر پیدا کرد.

در نهایت به شما اکیداً توصیه می‌کنیم که در انتخاب دندان‌پزشک زیبایی خود نهایت دقت را به‌خرج دهید. گاهاً یک درمان نادرست می‌تواند تبعات جبران ناپذیری را برای شما به‌همراه داشته باشد. سالم باشید، زیبا بخندید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک + سیزده =